Zwycięska drużyna , z lewej Robert Jaworowski, Kacper Tchórz, Andrzej Klepsz

>>>PASMO SUKCESÓW SZKOLNEJ DRUŻYNY TENISA STOŁOWEGO DŹWIĘKOWEGO!!!<<<

Nie mamy się czego wstydzić, jesteśmy dobrze przygotowani do turniejów!

W zeszłym roku szkolnym, w czerwcu 2021, w Poznaniu drużyna z naszej szkoły (Andrzej Klepsz, Kacper Tchórz, Robert Jaworowski) zdobyła drużynowe i deblowe mistrzostwo kraju. Dla tych uczniów ogromne znaczenie ma sukces sportowy, który może pomóc im odnaleźć się również w świecie przedmiotów szkolnych.  

Również i w tym roku szczęście (osiągnięte ciężką pracą) sprzyjało naszym uczniom i udało się zająć miejsce na podium. Uczeń klasy pierwszej, niewidomy Mateusz Gieprz, który stawia dopiero pierwsze kroki w naszym Ośrodku, zdobył  3 miejsce indywidualnie i w deblu (wraz z Kacprem Tchórzem) w Turnieju Mistrzów – Poznań 22/10/2021.

Uczniowie godnie i wzorowo reprezentowali naszą szkołe, o czym z przyjemnością donosi

 

Galeria zdjęć >>>Turniej Mistrzów <<<